Hakkımızda

Hakkımızda

1970 yılında kurulan Volpar Otomotiv ; Volvo binek araçların yedek parça satış ve servis hizmetlerini vererek otomobil piyasasına giriş yapmıştır. 1990 yılından itibaren de tüm Alman araçlarına, toptan yedek parça ithalatina başlamıştır. 2000’li yılların başlarında ise; ağır vasıta ticari araçta Mercedes Benz, Man, Iveco, Volvo, Renault ve Daf gibi güçlü firmaların tüm yedek parça ithalat ve ihracatına geçerek, bugünkü yedek parça piyasasında hedeflediği yere ulaşmıştır.

Çalışanlarımız biz bir aileyiz...

volpar

Kurucu

1a
Halil İbrahim Köse
Kurucu

Yönetim

1a
Haluk Köse
Genel Müdür
1a
Hale Köse
Genel Müdür Yardımcısı

Satış Müdürü

1a
Cengiz Yazıcı
Ürün ve Satış Müdürü cengiz@volpar.com.tr
1a
Engin Üngör
Satış Müdürü Yardımcısı engin@volpar.com.tr

Satış Temsilcileri

1a
İsmail Eğri
Satış Temsilcisi ismail@volpar.com.tr
1a
Ramazan Güler
Satış Temsilcisi ramazan@volpar.com.tr
1a
Serkan Çelik
Satış Temsilcisi serkan@volpar.com.tr
1a
Berke Köse
Satış Temsilcisi berke@volpar.com.tr
1a
Doğan Durak
Satış Temsilcisi dogan@volpar.com.tr
1a
Batuhan Gümüştaş
Satış Temsilcisi batuhan@volpar.com.tr

Finansal İşlemler

1a
Maya Gürzlü
Finans Müdürü maya@volpar.com.tr
1a
Şeyma Vuraler
Muhasebe muhasebe@volpar.com.tr

Bilgi İşlem

1a
Gökhan DURUK
Yazılım Uzmanı gokhan@volpar.com.tr

Depo

1a
Faruk Küçük
Depo Sorumlusu
1a
Şaban Topuz
Depo Personeli
1a
Orhan Kılıç
Şöför

Sekreter

1a
Nesrin Bayramusta
Sekreter